Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2007, 23:36   #1
hanzo
 
Reputacja: 1 hanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumny
[Storytelling]l5r

Chciałbym zrobić sesje do l5r w klimacie dramatu Williama Shakespeare. Bez MG jak tylko ustalę miejsce akcji jest to dom samuraj ko klanu skorpiona, gracze sami tworzą postacie ich historie i rachowanie wady i zalety. Wiem, że to jest dziwne i wymaga dużego zagazowanie i obiektywnego patrzenie na postać. Najważniejsze jest to, że gracze bili aktywni, nie muśmy piłeś długich postów, ale że by były dobre i dały szanse graczem na reakcji i rozwinięcia akcji. Chciałbym, że było jak największa różnorodność, ( że by było przynajmniej miej po jedynym przedstawicielu klanu, i że by każdy miał własną wizie klanu, którym gra)do 8 graczy. Co do spraw technicznych proponuje że by jakieś ważne rzeczy i postawy lub zachowanie były pisane na koniec postu na przykład „postać kraba przez cały poste sugeruje że zachowuje się luzacko , a na końcu postu pisze że samurajowie którzy majem średnie doświadczenie bejowego lub bardzo dobre spostrzegawczość zauważają że jestem przygotowany do walki ciągle) stopnie są taki słabo, średnie , dobre bardzo dobre , wszystkie kwestie są do dyskusji . ja gram krabem .
Z góry dziękuję za interesowanie.
 
__________________
"Jestem tu, jestem tam, jestem wszędzie. Cień nie nigdy nie umiera, ale odchodzi w zapomnienie.
Hattori Hanzo"

Ostatnio edytowane przez Kutak : 07-06-2007 o 11:58.
hanzo jest offline