Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2017, 16:15   #110
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
- Po raz dziesiąty już mówię, że mój głos opiera się na pewnym tropie, który sam jak Sknerus zauważył (a właściwie to powtórz za mną, bo mówię to już przy którejś z kolei okazji), może być błędny, więc jeśli macie takie podejście:

Cytat:
Gollumie mogę zagłosować na Kim, ale jeśli będzie zlinczowana, a okaże się miastowym mój kolejny głos idzie na Ciebie.
- To nie głosujcie najlepiej wcale. Póki co nie widzę, aby ktoś z wyjątkiem Sknerusa starał się bronić Kim. Mafia wydaje się siedzieć cicho i być może już dorzuciła swój głos do tego linczu, a chciałbym też zauważyć, że to nie ja pierwszy głosowałem na Kim, tylko Czesiu na wieść, że mam ją w kręgu swoich podejrzanych.

Cytat:
Tłumaczyłem już, że brak zabójstw na koncie mafii może wynikać z wielu sytuacji. Chociażby mogli zaatakować Lobo, który ma nocny immunitet, mogli zaatakować Green Arrowa, GL mógł osłonić kogoś lub siebie, Superman mógł ochronić kogoś w nocy, Spider mógł zablokować mafię i pewnie jest jeszcze możliwość o której zapomniałem. Ba mafia mogła się nawet spóźnić z deklaracją ataku, ale to wydaje się mało prawdopodobne. No w każdym razie jeśli rzeczywiście działałeś skutecznie w nocy gratulacje, ale póki co mamy tylko przypuszczenia.
- Oczywiście, że są to tylko przypuszczenia, ale chciałbym zauważyć, że Superman nie wyszedł z wieścią, że kogoś obronił; Green Arrow nie płakał, że został zaatakowany itd. Podjąłem decyzję o jej linczowaniu tylko z powodu braku innych wieści, bo jeśli ktoś z was coś wie na ten temat i teraz siedzi cicho, to jest po prostu burakiem (bez obrazy Buraku ćwikłowy).
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline