Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2017, 16:56   #113
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Smaugu sam zginąłeś podczas ataku na Esgaroth. Więc jestem ciekawy Twoich nocnych możliwości.
- Niejaki Constantine potrafi zejść do piekła, ale ujawnienie się na tym etapie przez tego osobnika, było by dla niego zbyt ryzykowne. Szczególnie po stracie Daredevil.

- Głosuje na Kim, jeśli nie będzie miastową zaufam twoim zdolnością Gollumie. Dodatkowo jeśli masz rację i to wyjdzie przed nocą, to pewne osoby powinny potrafić Cię obronić.
- Jeśli jednak mijasz się z prawdą to będziesz kolejnym moim głosem.
- Wieści o mojej śmierci okazały się być przesadzone, natomiast mojej roli podobnie jak ty wolę na razie nie zdradzać, jak się pewnie domyślasz odwiedziłem ciebie dzisiaj w nocy.

To że Kim byłaby niewinna wcale nie oznacza, że Gollum musi być z Mafii, miejmy oczy otwarte i nie ulegajajmy mentalności tłumu...
 
Lord Melkor jest offline