Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2017, 15:14   #117
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
To już stara sprawa, ale odpowiem, żeby z boku nie wyglądało na to, że zignorowałem pytanie w wątku komentarzowym

Mag odeszła z sesji, bo pisanie w niej przestało sprawiać jej przyjemność i nie udało się tego zmienić. Dlatego też po jej rezygnacji musiałem napisać scenę śmierci Imogen… choć de facto uciąłem tuż przed samym uderzeniem, ale że Mag nie zmieniła zdania w międzyczasie, to raczej nic nie uratuje Immy w ostatnim momencie. To przykre, ale takie rzeczy zdarzają się i jak to mówią: nie ma co smucić się, że skończyło się, ale trzeba cieszyć się, że miało miejsce
Wydarzenia sesyjne ułożyły się szczególnie pomyślnie ku temu w tym sensie, że Imogen miała zdeklarowaną solówkę w policji, więc i tak miała oddzielić się od postaci innych graczy - toteż jej śmierć nie zmieni planów innych detektywów i gameplayu dla pozostałych graczy. Mogą nawet założyć, że ona rzeczywiście opuściła Oittaa i jest w tej policji, tyle że nie daje znaku życia (w sensie, że w przenośni nie daje znaku życia, że milczy ).
Postaram się przekazać Wam informacje, które byłyby uzyskane z policyjnego wątku w inny sposób

A tymczasem otwieram nową kolejkę!

Główna część tekstu w moim poście wisiała już przez jakiś czas na doku, ale dodałem kilka zdań, głównie w celach estetycznych, więc nie musicie przeglądać posta w poszukiwaniu nowych informacji. Jeżeli rzecz jasna przeczytaliście to, co było na doku
Tak właściwie jest jedna ciekawa rzecz. Jako że Sharif nie przyjął daru staruszka i nie wziął żadnej z kart przedstawiających sarenki, to żadna z widmowych saren nie zatrzymała się, by pomóc. Ale i tak nie potrzebujecie paranormalnej pomocy, skoro macie Natalie i jej przyjaciół

Napisałem Wam na doku dość szczegółowe komentarze. Nie przewiduję, żeby miała to być długa kolejka. Natalie ma do podjęcia decyzję, a jeżeli chodzi o postacie Alice i Sharifa, to oczekuję głównie reakcji na przedstawione wydarzenia, a także ewentualnego układania się z Douglas i może dialogu między Wami. MTM już jakiś czas temu zaczął pisać na doku i teraz kolej na Ciebie, Vesca.

Tymczasem myślę już o następnej kolejce… bo zamierzam wprowadzić Feleenę, postać ze wstępniaka Tak, nie umarła w wybuchu Hiltona i nie, Wasze postacie nie wiedzą, że ona w ogóle tam była Jestem podekscytowany… ^^
https://www.youtube.com/watch?v=ryzIX09s2o4
Ale to dopiero przyszła kolejka, nie wybiegajmy za bardzo do przodu

Obecna natomiast kończy się: 24.04.2017r.
Jesteśmy już po świętach, więc nie przewiduję opóźnień
 
Ombrose jest offline