Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2017, 22:35   #323
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
- Dobrze, Zordonie. Powiedzmy, że się nabrałam i jesteś Lobo. Jakim cudem kogoś zabiłeś będąc zablokowanym? - Usiadła i popatrzyła na niego z zażenowaniem. - Ale jeśli naprawdę miałabym już wybierać ofiarę, to wytypowałabym Jehowę, gdyż są tylko dwie możliwości. Jest Czarną Wdową, a wtedy sobie poradzi zastawiając czujkę, albo jest z mafii. A wtedy niech zdycha - dodała nieco nieszczerze.

E:
- Jeśli nie widzisz różnicy między zdradą polegającą na mordzie miastowych, a zdradą polegającą na ochronie mafii, aby ta mogła zdradzić samą siebie, to nie mamy o czym gadać. Ty zaś, Lucyferze, nie tłumacz mi się. Byłam skłonna ci zaufać na tyle, aby nie oddać na ciebie dzisiaj głosu i słowa dotrzymałam. Zrozumienia czy wybaczenia ode mnie nie żądaj.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 18-04-2017 o 22:38.
Moni jest offline