Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2017, 22:42   #327
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Moni Zobacz post
- Dobrze, Zordonie. Powiedzmy, że się nabrałam i jesteś Lobo. Jakim cudem kogoś zabiłeś będąc zablokowanym? - Usiadła i popatrzyła na niego z zażenowaniem. - Ale jeśli naprawdę miałabym już wybierać ofiarę, to wytypowałabym Jehowę, gdyż są tylko dwie możliwości. Jest Czarną Wdową, a wtedy sobie poradzi zastawiając czujkę, albo jest z mafii. A wtedy niech zdycha - dodała nieco nieszczerze.
- Nie jest to takie proste, gdy jest się wtrąconym do dziury czasoprzestrzennej i zamkniętym w tubie, ale co to dla mnie? Jestem potężnym międzywymiarowym bytem.

EDIT:
- Chcesz załatwić świętoszka? Może być ciężko... Wolałbym nie, bo Bóg wyszedł z propozycją, aby zignorować cały motyw grania w Mafię i kontynuować dyskusję tak po prostu. To dało mi do myślenia i też go trzeba jakoś za to uhonorować. http://lastinn.info/712443-post39.html ([Komentarze] Mafia)
 

Ostatnio edytowane przez Ril : 18-04-2017 o 22:59.
Ril jest offline