Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2017, 22:53   #3
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
No i ja się melduję na pokładzie. Ahoj przygodo!

Warunki z rekruty jak najbardziej ok.

EDT:

Jak z mechaniką? W sensie my opisujemy co robi postać, a MG interpretuje i rzuca, mamy dawać dodatkowe deklaracje pod postem czy jeszcze inaczej? Mechanika będzie wpisana do KP?

No bo nie mamy opisanych postaci tak dokładnie jak np. w DnD. Niby jestem tym zwiadowcą, ale dokładnie nie wiem co "wolno" mojej postaci robić, w sensie w czym jest dobra (tropienie? skradanie się? surwiwal?). Jak ta kwestia zostanie rozwiązana?

I jeszcze jedno pytanie:

Przybliżysz nam nieco ekonomię świata? Monety, ceny etc. I jak wygląda kwestia porozumiewania się, jakie języki funkcjonują, jest jakiś "wspólny"?
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Grave Witch : 20-04-2017 o 13:33. Powód: Post pod postem
Autumm jest offline