Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2017, 23:06   #333
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Moni Zobacz post
Skierowała gniew na kota.
- Milcz! Właśnie dlatego oddałam mój głos na ciebie! Jak dam ci kredyt zaufania, to jeszcze się okaże, że ty sam, a nie mafia, mnie zabijesz! Twoje słowo też jest teraz dla mnie nic nie warte.
- nie zabiję Cię bo Cię lubię, ale jeśli chcesz mogę pokazać Ci tych których nie lubię .... chyba zauważyłaś, że nie zabijam z chęcią wszystkich jak leci ? a jeśli już to tylko jakieś dziwne, nikomu nie przydatne typy? Że nawet rozważając przyjęcie zlecenia od mafii negocjowałem, aby nie zranić prawych
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 18-04-2017 o 23:09.
Wisienki jest offline