Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2017, 23:31   #338
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
- Mam was dość... - Spojrzała na Kowalskiego, starając się zachować spokój. - Kowalski, owszem, znalazłeś się na liście złych gości, ale w naciągany sposób. Więc na razie nieco ci ufam, nie to co im. - Wskazała wymownie na Lucyfera i Happiego. - Sprawdzać mogą profesor X, który nie żyje, Batman, który jest Smaugiem, czemu nie zaprzeczyłeś oraz Zielona Latarnia, która jest Burakiem, czemu ponownie nie zaprzeczyłeś. Dodatkowo zignorowałeś fakt, iż na wynik twojego badania mógł mieć wpływ Loki, a byłoby to sensowne, skoro wiedział, iż poddasz Jehowę nocnej akcji. To moje poszlaki, ale nie niezbite dowody. Jeśli powiesz mi kim jesteś i dobre usprawiedliwienie olania Lokiego, byłabym wdzięczna. Jeśli nie, to cóż, przemyślę listę raz jeszcze.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 18-04-2017 o 23:36.
Moni jest offline