Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2017, 13:22   #45
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
To jak będę mieć wenę i czas, to odpiszę dzisiaj.

----- EDYCJA Z OSTATNIEJ CHWILI ------
Mam refleksje dotyczące sesji:
- Ardel chce grać, nie wiem jak Agape, ale może też,
- Deadpool na razie nie daje znaku życia, Suchoklates też,
- sesja ma więcej zastojów niż akcji, tury ciągną się niemiłosiernie,
- Karmazyn nie wiadomo, kiedy wróci,
- wiele rzeczy w sesji stoi pod znakiem zapytania.
Na obecną chwilę myślę poważnie nad dwiema opcjami: albo zamknąć sesję i stworzyć nową, co rozgrywałaby się na tym samym Piętrze - mogłyby być to solówki acz niekoniecznie, albo przeorganizować sesję, ale możliwe, że będzie to do dość drastycznego stopnia, gdyż wymagałoby to: a) trzymania się terminów, nawet jeśli za tym szłoby skrócenie długości postów; b) zmiany trybu rozgrywki (praktycznie storytell, staty dla orientacji, w czym która postać jak bardzo jest dobra w porównaniu z niektórymi), c) możliwe, że rozważono by rezygnację z google drive, d) rozgrywane tylko ważniejsze wątki (np. testy, jakieś questy etc. podobnie jak w oryginalnym webtoonie); dodatkowe wątki byłyby inicjatywą ze strony graczy.

Proszę o wypowiedzenie się i sugestie.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 19-04-2017 o 18:55.
Ryo jest offline