Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2017, 22:12   #284
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Tura 42
  • czas na posty: do 25.04.
  • Mój finalny post pewnie będzie przed/po majówce, w zależności od tego jak się wyrobicie. Fajnie by było przed
Czas na ostatnie dialogi i zmierzanie powoli w stronę końca sesji. Miło by było gdyby każdy ujął w poście plany swojej postaci na najbliższy - maksymalnie - miesiąc pobytu w Phan i okolicy.

Ponieważ wszyscy chcecie nadal grać bieżącymi postaciami to uważam, że nie ma sensu robić teraz jakichkolwiek sidequestów. Nie chcę, żeby sesja jechała na oparach, lepiej zacząć z nową energią za jakiś czas.

Wiem, że Romek chciał solówki smoczo-bahshiowe dla Marduka; temat możecie poruszyć teraz (nawet by wypadało, skoro Tori chce mu zabraniać ), ale wykonanie potem. No, chyba że elf chce się zmyć w tym celu po angielsku - wtedy rozegramy gdzieś na boku w ramach epilogu.

Proszę podsumować zdobycze i podzielić się łupami. Można wliczyć w to kasę jaką dostaniecie za sprzedaż dóbr od Kompanii Lionshield, bo ich powrót do Phan ujmę w swoim epilogu. Tylko nie róbcie za to złoto zakupów

Prosiłabym także, żeby każdy ramowo podsumował swój dobytek (ceny w kupnie). Nie musicie liczyć co do miedziaka, starczy zaokrąglenie do setek. Chodzi mi o to, że gdy do następnej sesji dobierzemy jakichś graczy to muszę im dać zbliżoną ilość kasy na ekwipunek, a pojęcia nie mam ile Wy macie

I na koniec oczywiście obiecany lvl-up na 4 poziom. Rzuty na PŻ:
  • Turmi = 1+
  • Tori = 6+
  • Marduk = 5+
  • Joris = 6+
 
Sayane jest offline