Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2017, 22:45   #4600
BloodyMarry
 
BloodyMarry's Avatar
 
Reputacja: 1 BloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Ogłoszenie parafialne (do Mawashiego i Algrada): opis walki na Dokumencie (link) jeszcze powstaje, ale jako że zacząłem od końca, bo tak mi było łatwiej, to możecie już grać dalej.



Jak się zdecydujesz na dalszą grę Elcadią, to nie będzie jej koniec.
Szkoda mi jej, ale jednak bardziej zżyłam się z Shillen :P Nie wiem czemu, ale wolę tą zołzę bardziej od naszej biednej kapłanki

A wracając do tego, że lepiej że nie dotarła do smoka żywa, to oprócz bolesnej śmierci to czekało by ją też bolesne rozczarowanie Rashadem, którego Elcadia po pierwszym spotkaniu, gdy ten był do niej taki miły i dał jej liścia do otarcia łez uważała za gentelmena :P Wiedza, że ten zabił Minervę i przeszedł na stronę demonów trochę by ją w serducho ukłuła XD
 

Ostatnio edytowane przez BloodyMarry : 19-04-2017 o 22:49.
BloodyMarry jest offline