Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2017, 23:19   #348
Snigonas
 
Reputacja: 1 Snigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputacjęSnigonas ma wspaniałą reputację
<Z sesji w której brałem udział gościnnie przez TS.>
1.
Siedzimy w karczmie w piątkę chyba, jeden z nas się upił, coś tam gadamy.
Wchodzi niski gościu z wąsem i dwoma straznikami. Coś tam się kłócimy, wyciągamy broń.
MG-Strażnicy mają dwukrotną przewagę [...]
Poza grą. "Weszło dwóch, wyszło ośmiu". "Od kiedy Strażnicy się duplikują?"
MG chwilę później - "Ustalmy, że weszło dwóch, reszta była na zewnątrz "

2. Chwilę później w stosunku do 1. sceny. Część uciekła z karczmy, część wzięli Strażnicy. Grupie towarzyszyła jeszcze koza, nikt się nią nie zajął. Ja jako bohaterki jeszcze-nie-do-konca wiedźmin postanowiłem ja uratować.
Więc mówię -"Wracam się do kozy i biorę ja na ręce"
Chwilę później MG mówi "Widzisz w tłumie grupki strażników szukających czegoś wśród ludzi", ja na to "staram się przekraść nie wzbudzając podejrzeń". Wkurzony MG podsyła do mnie karzełka, który mnie zabiera do drużyny.
Robimy przerwę od gry i on od razu "Jakiego <wulgaryzm> miał on farta w kościach..."


W sumie jakby ktoś chciał to mógłbym cała sesje podrzucić, bo gdzieś to na YT nagrywał jeden z nas i w chyba 3 godziny sporo smieszków było, gdym przy komputerze był to napisałbym trochu więcej i o w miarę normalnej budowie. :P

@EDIT
Chciałem wrzucić więcej, ale za cholere nie da się oddać emocji sesji z TS. :/
 

Ostatnio edytowane przez Snigonas : 21-04-2017 o 17:45.
Snigonas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem