Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2017, 15:05   #72
eugenes
 
Reputacja: 1 eugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie cośeugenes ma w sobie coś
Na pytanie Ivora o przeznaczenie kapliczki odpowiedział Jaśen z powagą w głosie- Przybyszu, kapliczka poświęcona Władcy Burz, Talosowi. Podobno to on ukazując swoją niszczycielską moc, uderzeniem błyskawicy roztrzaskał w gruzy niemal całą kuźnię, w której dziś znajduje się ta oto karczma. Wielu tutaj modli się do niego, bo tylko on może uchronić nas przed wichurami i śnieżycami pustoszący tą krainę. Ja sam dziś zaniosłem monetę, aby Niszczyciel zesłał śmierć na naszych wrogów. -
W tym momencie odezwał się Liandon. Adryk pokiwał głową na słowa półelfa. - Może gobliny nie chciały atakować, bo zbliżyłeś się za blisko osady, a zieloni przeczuwali zasadzkę z naszej strony. Wszak pewnie wilki znalazły się już w zasięgu naszych strzał, a mając w pamięci śmierć czwórki o poranku nie chcieli ryzykować. Tak, jak by było naprawdę źle, to walka w murach karczmy da nam dużą przewagę. Dskonały pomysł półelfie. - Krasnolud spojrzał na twarz czarownika. - Prawda, też gnębi mnie ten szaman. Nie wygląda to na zwykłą bandę zielonych. A co do możliwego wypadu za mury, to za wcześnie o tym mówić, bo nawet wiemy na kogo i gdzie dokładnie uderzyć. -
 
eugenes jest offline