Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2005, 13:20   #96
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
- - > Hosse

Miałes wrażenie, jakby przez chwilę coś na tyle pochłonęło twoją uwagę, że stracileś orientację w tym co się dzieje. Jak odzyskałes świadomość widziałeś jak czarodziej z półelfką wchodzą do nastepnego pomieszczenia. Poczułeś się dziwnie, jakby ktoś nagle przejął nad tobą kontrolę na krótką chwilę, ale potem zaraz sie wycofał. Kiedy weszłeś do następnego pomieszczenia dotarlo do ciebie, że nigdzie nie ma Kirryka... Czarodziej i półelfka "konwersują" z kucharką.

- - > Konrad

Kobieta wygląda dokładnie tak samo, nie reaguje na twoje słowa. Stoi przy kuchennym stole, patrzy gdzieś w dal. Nawet gdy stanąłes na drodze jej wzroku nie wydaje się, aby patrzyła na ciebie. Raczej gdzies w dal dostrzegalną tylko dla niej. Oczy jej błyszczą w półmroku...

Venefica

- Nie wiem jak ty, czarodzieju, ale ja mam bardzo ważną misję do wypełnienia. Nie zamierzam zginąć przez to, że jakiś chory despota robi tu cos dziwnego... Po drugie rozdzieliliśmy się i porozłazili... Jesli któreś z nas narobi kłopotów, to nie będzie ciekawie.
 
Milly jest offline