Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2017, 11:19   #505
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Jeszcze w grze idzie zrozumieć, w komentarzach to już dla mnie przesada ~
Śmię twierdzić, że może nawet niektórzy skłonni by byli na nią zagłosować, gdyby nie ten bezpośredni tekst, który dla mnie rozwiewał wątpliwości.
Poczekam na inne opinie jeszcze, może samej Moni też


Druga Mafia:

Pomysłem moim jest BYOR - Bring Your Own Role

Jeśli chodzi o wyjaśnienie czym jest, pozwoliłam sobie zacytować mojego kolegę, gdyż jego tłumaczenie w sumie jest dobre, a ja mam niestety w złym zwyczaju pisać chaotycznie.

Cytat:
Dla tych co nie wiedzą czym jest BYOR! W skrócie jest to bardzo specyficzna odmiana Mafii, gdzie wszystkie role są tajne. Ale cóż to będą za role! Nic z góry nie narzucam, każdy gracz zgłaszający się do gry wybiera sobie KIM chce być. I nie mam tu na myśli takich banałów jak Policjant czy Doktor (choć one też mogą być, czemu nie?). Twoją rolą może być absolutnie wszystko: osoba fikcyjna/realna/zwierzę/zjawisko/przedmiot/całkowita abstrakcja/gnsdakbgaklbg - czemu nie, ogranicza Was tylko wasza wyobraźnia. W BYORach, w kótrych brałem udział zdażały się takie perełki jak Ekspedientka z Okienka, Przeterminowany Paprykarz Szczeciński czy Quetzalcoatl. Czemu nie, wolno, wszystko wolno. Ja do każdej takiej roli wymyślam ZESTAW odjechanych umiejek, których będziecie mogli używać. Tak, zestaw, nie jedna, a niektóre mogą być potwornymi gamebreakerami. Ogólnie taka Mafia zazwyczaj jest szaloną gonitwą z wieloma niespodziewanymi wydarzeniami, gdzie gracze równie często co "kto jest w Mafii?" próbują dociec "Co się właściwie stało?". Chaos, czysta zabawa, tak ma być :>



Nadmienię, że prowadziłabym BYORa pierwszy raz, dotychczas zdarzyło mi się tylko w to grać. Powiem wam, że ta gra, dla ludzi którzy mają jakieś wewnętrzne poczucie sprawiedliwości bądź jej braku i lubią czepiać się szczegółów tylko dlatego, że przegrali, może dać mocno w kość i być irytująca :P Tutaj dzieją się takie rzeczy, że głowa mała, ale przynajmniej mafia ma w końcu szanse wygrać, a nie tylko to oszukujące miasto! :P

Ktoś się pisze?
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline