Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2017, 11:25   #507
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Hm, tutaj chyba trzeba wyważyć różne aspekty, bo jak jest 30 umiejek w grze i 15 postaci to totalny mętlik będzie i miasto nie będzie mogło nic z tych nocnych akcji według mnie wnioskować. Generalnie uważam, że role tak silne jak są w tej aktualnej grze to jest okay (Joker był trochę pokrzywdzony bo jako jedyny nie miał bidulek umiejki), natomiast jak pisałem brak znanej graczom listy ról to bardzo dobry pomysł, tak samo role które nie są w sposób jednoznaczny miastowe lub mafii (np. bloker, podwójny głos, zamieniający dwóch graczy miejscami, widziałem kiedyś np. doktora który chronionemu zmieniał charakter na zły przy odczycie policjanta).
 
Lord Melkor jest teraz online