Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2017, 11:30   #3
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
Mnie osobiście przerażają... Może to złe słowo - nie jest to strach sensu stricto tylko coś na kształt dziwnego mrowienia z tyłu głowy... niektóre creepypasty. Mimo, że czuć w nich, że są naciągane to gdzieś tam właśnie, na karku siedzi myśl "a co jeśli to prawda" albo "o kurde... umarłbym ze strachu na jej/jego miejscu". Tak samo działają na mnie niektóre obrazy.

Dziś jednak napiszę Wam historię, która podobno przydarzyła się ciotce mojego kuzyna.
Cytat:
Otóż, jechała samochodem, gdzieś w okolicach Łodzi, gdzie mieszkała. Przy drodze stał elegancko ubrany mężczyzna z walizką, który próbował łapać stopa. Jako, że nie wyglądał jak menel ani jakiś naciągacz tylko biznesmen, zdecydowała się go podwieźć. Mężczyzna wsiadł do tyłu samochodu, co ją trochę zdziwiło, ale tłumaczył się, że z tyłu mu się wygodniej jeździ.

Jechali tak przez jakiś czas, rozmawiali i nagle gość wypala z tekstem "Pięknie by pani wyglądała w trumnie". Kobieta wystraszyła się, ale zachowała zimną krew. Przejechała jeszcze kawałek po czym zjechała pobocze i powiedziała, że chyba złapali gumę i czy mógłby wysiąść sprawdzić co jest nie tak, bo ona się nie zna. Gdy mężczyzna wysiadł ta ruszyła z piskiem opon, zostawiając go za sobą.

Gdy doszła już do siebie, bezpieczna zauważyła, że na tylnym siedzeniu leży walizka, którą mężczyzna miał ze sobą. Postanowiła ją otworzyć - w środku znalazła linki, noże, kneble i inne przedmioty przydatne mordercy. Podobno, gdy zgłosiła się na policję to potwierdzili, że szukają takiego mężczyzny.
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)
Lomir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem