Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2017, 11:58   #512
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Marek Rewik Zobacz post
O ujawnianiu w komentarzach nic nie wiem. Wiem za to, że np. Serial Killer też złamał zasady, przyznając wprost, że jest SK, będąc jeszcze w grze. Czy miało to jakieś znaczenie? Pewnie nie, mógł kłamać. Dla mnie każdy może kłamać także w komentarzach, choć z zasady powinno się to robić tylko w sesji. Było jeszcze kilka wypowiedzi w komentarzach, które sugerowały czyjąś rolę. To się nie powinno pojawiać, ale no każdy jest człowiekiem i się może zagalopować.

Dograjmy to do końca i nie róbmy scen.
Moja wina, moja wina ale na swoje usprawiedliwienie to była desperacka próba sprawienia, że Happy zostanie uznany za błazna

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post

Druga Mafia:

Pomysłem moim jest BYOR - Bring Your Own Role
(...)
Ktoś się pisze?

Ja chcę ja chcę i już nawet zaczęłam myśleć nad dojechaną postacią i mam pytanie czy mogę zagrać Biurwą z jakiegoś urzędu, ewentualnie Komornikiem Skarbowym ?

Jeśli chodzi o wielość ról to moim zdaniem jest super sprawa
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline