Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2017, 13:40   #515
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Druga Mafia:

Pomysłem moim jest BYOR - Bring Your Own Role

Jeśli chodzi o wyjaśnienie czym jest, pozwoliłam sobie zacytować mojego kolegę, gdyż jego tłumaczenie w sumie jest dobre, a ja mam niestety w złym zwyczaju pisać chaotycznie.




Nadmienię, że prowadziłabym BYORa pierwszy raz, dotychczas zdarzyło mi się tylko w to grać. Powiem wam, że ta gra, dla ludzi którzy mają jakieś wewnętrzne poczucie sprawiedliwości bądź jej braku i lubią czepiać się szczegółów tylko dlatego, że przegrali, może dać mocno w kość i być irytująca :P Tutaj dzieją się takie rzeczy, że głowa mała, ale przynajmniej mafia ma w końcu szanse wygrać, a nie tylko to oszukujące miasto! :P

Ktoś się pisze?
Brzmi bardzo fajnie, ale w praktyce jakby to działało? Mówisz o wewnętrznym poczuciu sprawiedliwości, ale nie liczę tutaj na coś takiego u niektórych osób. Jakieś ograniczenia by były? Wszystkie role tajne? W praktyce to oznacza, że w mafii mogłoby być np. 5 osób albo 2 SK? No i właśnie obawiam się zbyt przegiętych umiejek. Mogę stworzyć nową rolę / nowe umiejki jasne ale podejrzewam, że niektórzy wpiszą takie bzdury, że się grać w to nie będzie dało :P Zmiany są fajne, ale żeby było grywalnie.

Swoją drogą zgadzam się z Melkorem odnośnie tego co zrobił Happy, albo wywalmy tą zasadę,że nie można wprost zdradzać roli (i tak można kłamać przecież) albo bądźmy konsekwentni i trzeba karać za złamanie regulaminu. Jeśli nie zostałby zlinczowany to i tak by dostał modkilla pewnie, ale w takim razie czemu czekać na lincz?
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline