Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2017, 13:59   #518
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Ja też nie widziałam posta, ale jak orzekłam - postów było za dużo i nie chciało mi się tego czytać. To jest dobre narzędzie i zagrywka dla mafii. W zasadzie mogę się zgodzić z Żabką, że przez to, że Moni produkowała nadwyżkę postów, można było ją wrobić w bycie mafią - przez to, że utrudniała śledztwo przez mącenie. I przez to też, że dość gorliwie szukała info, kto może być miastowym.
Nie że Czesio wcale nie robił zamieszania w grze...

Natomiast nie wiem, czemu ujawnienia ról miastowych miało by pomagać wyłącznie miastowym, a mafii to niekoniecznie. Mafia i tak wie, kto do mafii należy, a dzięki wskazówkom kto może być kim z miasta, mogą lepiej typować do eliminacji lub blokowania poszczególnych postaci, co za tym idzie - pomaga to też SK w podobny sposób.

Ja mogę grać w BYOR, ale nie zakładałabym, że każdy ma wewnętrzne poczucie sprawiedliwości - jakkolwiek to definiować. Poza tym gracze musieli by raczej wiedzieć choćby, jakie role w grze występują i co robią, tak przynajmniej sądzę.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 22-04-2017 o 14:15.
Ryo jest offline