Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2017, 14:18   #519
Okaryna
 
Okaryna's Avatar
 
Reputacja: 1 Okaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputacjęOkaryna ma wspaniałą reputację
Smaug przewodzi miastu? Wolne żarty akurat.

Co do samej Moni - rzeczywiście teraz zdradzanie wprost ról nie wygląda dobrze. Dla mnie samo to wzbudza więcej wątpliwości niż pewności i też muszę przytoczyć przykład, że jeden z graczy grał całą taktykę w komentarzach i wtedy było to w porządku. Równi i równiejsi?
Ale wstrzymajmy konie żeby nie było, że bronię Moni. Nie podoba mi się to jak nie potrafi podjąć sama decyzji tylko ulega paru graczom wbrew zdrowemu rozsądkowi i temu co powiedzieli inni. Pomijam też fakt popełniania tych samych błędów po raz wtóry (doszły mnie słuchy, że wbrew pozorom to nie jest jej pierwsza mafia). Więc niestety trzeba przystopować z podkładaniem się pod innych, aby tylko się przypodobać i zacząć grać. Albo to jednak nie jest rozrywka dla Ciebie Moni. Po prostu.

BYOR? Nie rzucałabym nas od razu na tak głęboką wodę. Bardziej podobał mi się pomysł z niejawnymi rolami. Tak na początek. Małymi kroczkami. Chyba nie chcemy się wszyscy pozabijać, bo się okaże, że nie byliśmy gotowi na taką rozrywkę. Taka moja opinia.
Ave!
 
__________________
Once upon a time...
Okaryna jest offline