Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2017, 14:24   #520
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Poza tym gracze musieli by raczej wiedzieć choćby, jakie role w grze występują i co robią, tak przynajmniej sądzę.
Nikt nic nie wie, umiejki są tajne.

No i nie zrobiłabym tak, że na 10 zgłoszeń to 4 osoby w mafii, bo to głupota... Proporcje trzeba zachować.

Np teraz grałam w byora, gdzie mafia np ma umiejkę by skrócić fazę dnia, albo fazę nocy xd. Jeden miastowy po śmierci widziany był jako czerwony, i następnego dnia się wskrzeszał... Po drugiej śmierci był już miastowy. Mafia jeszcze trwa, więc nie wiem, czy w końcu nalezał do mafii czy miasta d:
Ja np miałam umiejki błahe i znane: ochrona nocna kogoś w nocy lub ochrona samej siebie - czyli żadna nowość. Ktośtam inny miał, że mógł podłożyć komuś jakieś jedzonko i jeśli ten ktoś to zjadł, to następnej fazie dnia nie mógł pisać. Takie tam różne.

Ja osobiście wolałabym byście nie znali ról i umiejek, bo chciałabym w końcu zobaczyć grę, a nie tylko poleganie na umiejkach.

I przypominam, że ta zasada o nieujawnianiu się to wyszła od graczy, których to zaczynało wkurzać d;
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline