Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2017, 15:05   #526
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Co do modkilla, to trzeba by z 4 jak nie więcej wystawić, w tym i Nami zasługuje na jednego, bo to dzięki niej i zapytaniu o modkilla wiem co wiem o postaci Moni. (Dotąd to jej ciągłe zmiany decyzji sugerowały mi że coś jest nie halo) :P

Za późno jest teraz na to by wystawić jakiegokolwiek, bo to ujawnianie się postępowało stopniowo. Z tego co pamiętam, to najpierw Moni swoją listę zrobiła, ale zapytała czy może. - tu zabrakło sprzeciwu. Potem Happy chcąc się ratować mówi ze on SK, potem coś tam wyszło z Luckiem że to Joker (tu się zgubiłem, więc mogę się mylić) jeszcze przed jego śmiercią, wtedy juz po eliminacji happy zaczeły się rozmowy w komentarzach o sesji i rolach itd. itd. Aż w końcu wina została przypisana Moni.

Się zagalopowali ludzie i tyle. No a Moni to młoda smarkula jeszcze to się zagalopowała bardziej. :P Wychodzi też to trochę w grze, mało samodzielności w podejmowaniu decyzji i poleganie na manipulacjach innych, No ale na bogów gra jak umie i niech gra, z czasem przez takich ludzi jak my przestanie być tak ufna ^^.

Nie jest też dla mnie tajemnicą, że się z Moni średnio lubicie, ale skoro już tu jest to albo brak modkilla i koniec szopki, albo modkill dla wszystkich, którzy pisali cokolwiek o rolach w komentarzach. Wtedy Bóg wygra
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 22-04-2017 o 15:11.
Rewik jest teraz online