Wątek: Ulubiony serial
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2017, 17:43   #144
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ravanox
Westworld obejrzałem ostatnio cały, a końcówka mnie zmiażdżyła. Teraz pytanie czy będzie drugi sezon
Jasne, w listopadzie tamtego roku HBO zamówiło drugi sezon i ma pojawić się w 2018. Westworld bardzo mi się podobał. Prawie go przegapiłem, bo nie jestem specjalnym fanem westernów... ale ten serial jest o czymś zupełnie innym.

Właśnie skończyłem popularny ostatnio 13 Reasons Why. Oglądałem przez trzy dni i całkiem mnie pochłonęło. Najpierw przyciągnął klimat tajemnicy... potem dominował głównie teenage angst, ale wnet zrobiło się mrocznie. Mroczniej, niż podejrzewałem, ale jednocześnie bardzo prawdziwie i wiarygodnie. Czuję się rozbity po obejrzeniu ostatniego odcinka, a nie podejrzewałem, że zaangażuję się emocjonalnie
Aż przypomniało mi się Life is Strange - co prawda to nie serial, ale gra komputerowa - jednak również polecam
 
Ombrose jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem