Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2017, 18:01   #37
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
OK. Może być.

A w razie czego, jakby kto się zastanawiał to zedyciłem posta i fota siostry powinna być widoczna (o ile nagle nie skasują tego zdjęcia na stronie źródłowej). Oczywiście portret w ciuchach, a jak to wyglądało w stroju Ewy to już każdy sobie wyobrażać może.
- Odpisałem Ci przed chwilą w doc. Zerknij jak możesz. Jak dasz radę to odpisz i wrzuć do swojego posta. Jak nie dasz to ja pewnie wrzucę do swojego.

- A ze zdjęciem spoko, ładnie dobrane, ładnie pasuje do sesji i postaci


Cytat:
Swoją drogą, nie ma żadnej zasady co do remisów w testach?
- Mecha raczej skupia się na wygranych testach które niejako narzucają sytuację co się dzieje i przegranej stronie. Remisy są najczęściej opisane po macoszemu. Zazwyczaj też opis jest jakie modyfikatory są do rzutu a niezbyt jak interpretować sam wynik rzutu. Zastrasznie masz rozpisane na str. 217.

- W tym wypadku chodziło o powstrzymanie/zatrzymanie odjeżdżającej laski. Jakby Amelia wygrała laska by się zatrzymała, jakby przegrała pojechała dalej. Wyszedł remis więc takie coś pośredniego. Wybrałem te zwolnienie na chwilę na tyle by Amelia miała szansę kicnąć do środka.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline