Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2017, 20:57   #86
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację

Sprawa z sówką

- Khe khe khe a proszę cię bardzo Różyczko z tym, że musielibyśmy zabić duużo ludzi albo duchów wiesz zmiana wymiarów i walka na śmierć i życie bardzo pobudza apetyt... Co ty na to? Wiem jak bardzo lubisz posiadać chcesz zostać seryjną morderczynią? - Spytał wyraźnie zadowolony z siebie Pożeracz.

Pan Andrzej miał wyraźnie dosyć przekomarzania się z demoniczną sową a Krwawa Wróblica zrobiła minę kota cierpiącego na zaparcie w środku pustyni i najwyraźniej dosłownie ugryzła się w język żeby nie zacząć awantury, bo z jej ust pociekła na ziemie krew jej niedawno przywołane pupilki dosłownie rzuciły się walczyć o zakazany smakołyk.

Tymczasem reszta drużyny zajęła się sprzątaniem - A ja ci odpowiedziałam złociutki, że nie mam czasu pilnować twoich szmatek, ale dziękuję za pomoc przy gaszeniu pożaru a teraz przenieś agregat pod płot to, chociaż pożar jakoś wyjaśnimy - Poprosiła - Dobry pomysł z ukryciem zwłok za Zasłoną Igorku, więc najlepsze, na co możemy liczyć to zaginięcie? Normalnie żałowałabym rodziny, ale ten przeklętnik i tak nie utrzymywał kontaktu z córką - Stwierdziła Pani Maria.

- Przestańcie bawić się jedzeniem! Chyba nic więcej nie możemy zrobić żeby uwiarygodnić zniknięcie tej komunistycznej mendy, więc sami się stąd ulotnijmy! - Starsza pani była wyraźnie poirytowana.

Stalkując w Internecie

Marek znalazł konto FB swojej przyszłej ofiary nie było na nim jakieś oszałamiającej aktywności, ale można było tam znaleźć kilka miejscówek, do których uczęszczał w większości wiejskie dyskoteki, choć zdarzało mu się też odznaczyć parę lepszych klubów, w których zrobił selfie. Jest tam również adres domowy a także lista znajomych, z których znaczna część wyglądała na kibolskie karki oraz najbliższą rodzinę.

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-04-2017 o 21:26.
Brilchan jest offline