Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2017, 11:31   #71
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Po słowach wykrzyczanych przez Wesa, dobijanie się do drzwi nagle ustało. Dosłownie sekundy później ktoś po drugiej stronie zaczął energicznie naciskać na klamkę, chcąc dostać się do środka.

- To ja, Robert! Dzięki bogu ktoś umnie usłyszał! - Usłyszeli stłumiony głos dochodzący zza drzwi. Zdecydowanie należał do Woodwarda. - Otwórzcie do cholery, zanim tutaj zamarznę! Już ledwo czuję palce, jestem tylko w koszuli i spodniach... Jakimś sposobem straciłem przytomność i obudziłem się w pomieszczeniu gospodarczym za hotelem. Ledwo co udało mi się dotrzeć tutaj przez ten śnieg. Otwierajcie, cholernie mi zimno... - Nalegał, napierając na klamkę.

Wejście było tak zbudowane, że nawet gdyby chcieli potwierdzić tożsamość Roba, musieli otworzyć drzwi, innego sposobu nie było.

Wybór należał do nich.

 
Tabasa jest offline