Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2007, 23:16   #45
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Każde rozwiązanie problemu jest nowym problemem.
Johann Wolfgang Goethe



Mathab Shazandi


Jak myślisz, tak robisz. Tyle, że dziewczyny nie kwapią się zbytnio do rozmowy. Może tw twój wygląd je odpycha? Jedno wiesz na pewno - Emilii nikt tu nie widział. Nagle zza twoich pleców słyszysz jak ktoś woła cię po imieniu.
- Kaji! - i jakiś facet bierze cię w ramiona i mocno klepie po plecach. - Kaji, a ja cię tyle szukałem imbecylu jeden!
Wygląda dość... specyficznie. Koszulka - siatka i obcisłe, białe spodnie. I patrzy na ciebie w taki specyficzny sposób... A może tylko ci się wydaje?


John Whiterook



Mike uśmiechnął się z politowaniem i wyciągnął butelkę wody spod lady.
- John, ty naprawdę za dużo pijesz. - westchnął. - Nikogo tu nie było, no chyba że z kogoś widziałeś na zewnątrz, keidy poszedłeś zapalić.
Wzruszył ramionami, po czym nagle się zreflektował.
- Stary od kiedy ty palisz? Zresztą jakie były te nietutejsze? - oparł się łokciem na ladzie. - Ładne przynajmniej? Ja już na moją Lulu - jak dobrze kojarzysz, chodzi o jego żonę - patrzeć nie mogę. Strasznie ostatnio zbrzydła.
Jego twarzy wykrzywił grymas niezadowolenia.


Pieter Kamil Pietrowic

Biutiful-sonk

Oko na krążku rozbłysło jasnym, ciepłym światłem. Kółka niebieskie płynnym ruchem zmieniały swoje położenie, aż nałożyły się na siebie. Chińczyk dotyka krążka palcem.
- Powinieneś zapytać czy wyjątek jest ciekawszy od reguły? - czeka na twoją reakcję. Tymczasem zielone kółka wariują na krążku pędząc dokoła jak oszalałe.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline