Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2017, 23:52   #7
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Może najlepsze, to nie jest właściwe określenie, ale na pewno filmy które zapadły mi w pamięć.

1. Inni (2001) - niby klasyczny film o duchach, a jednak nie do końca. Jak dla mnie, to było spore zaskoczenie.
2. The Devil's Candy (2015) - bardzo przyjemny i pomysłowy. Niemal gotowy scenariusz na szybką horrorową sesję.
3. Trylogia Trzech Matek - "Odgłosy" 1977, "Inferno" 1980 i "Matka łez" 2007
Klimatyczne, choć momentami nierówne, ale jednak pomysłowe kino. Ogólnie polecam zapoznać się nurtem "Giallo" każdemu miłośnikowi horroru i grozy.

Poza konkursem dorzucę seriale w klimacie grozy i horroru.
1. Twin Peaks - uwielbiam go w każdym calu. Mistrzostwo moim zdaniem i czekam z niecierpliwością na mającą nadejść nową odsłonę.
2. The Exorcist (2016) -bardzo klimatyczny serial, który z opowieści o opętaniach potrafi coś jeszcze wycisnąć.
3. Carnivale - (2003-2005) - niestety niedokończona opowieść o mistycznej walce dobra ze złem w czasach wielkiego kryzysu. Sporo inspiracji dla fanów Zewu.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem