Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2017, 12:19   #613
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Wisienki Zobacz post
Jakby na to nie spojrzeć dla jednej ze stron ma to kluczowe znaczenie
Tak, dla mnie. Chcę sprawdzić, czy dobrze obstawiłam Lokiego w razie, jakby Deadpool go sprzątnął.
Żartuję, wiem że dla mafii, bo to dla niej na obecną chwilę: przegrać grę albo jeszcze nie.

Cytat:
Napisał Moni
Owszem, ale paru ludu się spokojnie logowało. Mogli też zareagować na słowa Trava, albo się nie spieszyć, prawda Kowalski? Gdyby się wstrzymywać od głosu i korzystać z wielu dni trwania fazy dnia, nie zlinczowalibyście Deadpoola.

Ale hej. Ja tam przywykłam do tego, że zawsze inni mają rację, więc spoko. XD
No i chyba musisz tym razem znieść to, że i ja się z Tobą tym razem nie zgodzę, bo to, że byli online na LI, jeszcze nie znaczy, że byli po to by odpisać, a bardziej po to, by może rzucić okiem na przebieg rozrywki. (znam ten bul)
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline