Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2017, 22:06   #527
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Marek Rewik Zobacz post
Poratuj. Jaki transport, bo nie kojarzę?
Ano...
Cytat:
Napisał Uzuu Zobacz post
- Idę poszukać Maev, kazałem baronowi pozostać na okręcie, więc dziewczyna tylko traci czas szukając go. Wezmę “Pinezkę” na zwiad po okolicy. Może znajdziemy coś o czym nasi “gospodarze” zapomnieli wspomnieć.
Zabrał i poszedł w...
Cytat:
Napisał Marek Rewik Zobacz post
Raz jeszcze poczytam twoją kartę i postaram się dać coś do roboty.
Podziękować.
...choć zawsze może zrobić obchód obozu, wyszacować wszystko i zajrzeć do swoich materiałów technicznych i naukowych celem wyjścia z jakimś genialnym pomysłem na przetrwanie.
Cytat:
Napisał Marek Rewik Zobacz post
Tymczasem może zajrzyj na doc'a. Wraz z Pipboy'em podprowadziliśmy akcję do miejsca, gdzie aktualnie jest Nae, może zechcesz się włączyć.
No i tu jest pies pogrzebany. Mam cholipnie mało czasu, a na doca czas mieć trzeba i do tego regularny. Choć gdybyśmy się umówili na konkretny dzień i godzinę (co może w każdej chwili się zmienić) to może coś byśmy stworzyli.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline