Wątek: Terapia RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2017, 22:17   #5
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
O ile nie słyszałem o tym żeby ktoś się tym zajął na poważnie to wydaje mi się to dosyć ciekawy potencjalny kierunek rozwoju arteterapii który z tego co wiem jest wciąż gruntem nieodkrytym (no cóż uznanie fotografii, kina czy komiksu za pełnowartościowe nośniki sztuki trochę zajęło obawiam się że docenianie RPG też może trochę zająć)

Osobiście poleciłbym się skontaktować z kimś z wrocławskiej Skiby - (Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury
i Bibliotekarzy we Wrocławiu), jednego z nielicznych w Polsce ośrodków kształcenia animatorów kultury i arteterapeutów, instytucją która wieki temu powinna awansować do rangi uczelni wyższej (dobra nie będę się wdawał w szczegóły skomplikowanej historii) myślę że ktoś z wykładowców chętnie by na ten temat pogadał albo skierował do kogoś z podopiecznych bo to mógłby być dobry temat na pracę końcowa (o ile jeszcze ktoś tam na ten temat czegoś nie napisał)

w chwilii obecnej prowadzą tam Biblio- i Arteterapie
Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu - Biblioterapia
Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu - Arteterapia
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem