Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2017, 22:38   #592
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Earendil Zobacz post
To teraz pytanie - jaki obrazek dać dla alfabetu? Używaliśmy dotąd obrazków z civ5, ale tam nie ma tej technologii.
Możemy użyć któregoś z obrazków Szkunera, bo, o zgrozo, nikt dotychczas nie odkrył alfabetu. Choć co niektórzy roszczą sobie doń prawa przez zasiedzenie .

Ja bym unikał przedstawiania ludzi na tych artach odnoszących się do technologii. Drugi zaś jest nieco mylący - można nim oznaczać Pismo i Literaturę. Proponuję trzeci obrazek.

Cytat:
Dwa tygodnie w Ośrodku Wypoczynkowym im. Taltuka.
Wtedy już na pewno nie wróci .

Mój post wkrótce, jak mówiłem - sugeruję jednak czwartek, może piątek. Rychło. Obiecana sonda także zacznie niedługo krążyć po Waszych skrzynkach. A jeśli Balzamoon nie zreflektuje się - a nie wiem, czy to w ogóle dopuszczę - powitamy nowego gracza, z którym wstępnie rozważałem kilka opcji. Solidna firma, pogra dłużej, jak już wejdzie. Może nawet od tej tury, ale raczej następnej dla zachowania jakiejś powagi w tych terminach.

Edit: Jednak nie wcześniej niż w niedzielę. Zapomniałem, że Pyrkon wypada w ten weekend.
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 27-04-2017 o 23:09.
MrKroffin jest offline