Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2017, 10:03   #435
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Sknerus przesuwał monety z jednej strony wagi na drugą. Co oferował mu Smaug a co oferował Zordon? Biznes jest biznes, nie ma co być sentymentalny bo przecież liczy się tylko zysk... prawda?

-Szczerze mówiąc mam ochotę utrzeć nosa miastu i dać mu nauczkę. Od prawie początku bowiem typowałem Boo, Zordona, Happego (chociaż okazał się SK), pomyliłem się tylko co do Lucyfera który był na tyle aktywny by w początkowej fazie zmylić mnie. No i Rudej, która zachowywała się jak urodzony mafioza. Nie słuchaliście mnie i głosowaliście na Boga a pewnie nie byłoby takiej sytuacji jaka jest teraz, ale mimo wszystko ten stary kaczor ma serce i czas już kończyć zmagania dobrych ze złymi. Głosuję na Zordona bo nigdy nie lubiłem tej postaci i jego rangersów a poza tym dzięki temu szybciej będę mógł wykąpać się w swojej mamonie. Smaugu teraz już z chęcią mogę dać zaproszenie na zwiedzanie swojego skarbca kiedy mam pewność, że intencje masz czyste, ale pamiętaj że każdą monetę mam policzoną co do sztuki a strzelbę ciągle nabitą!

 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 25-04-2017 o 10:08.
traveller jest offline