Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2017, 10:32   #78
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
<prostuje Eleishara>
Po pierwsze to nie 20 punktów na 14 cech tylko 50 na 12. Większość cech ma wartość 3 na start, a za te 20 punktów rozwijacie je w stosunku 1 za 1 (o czym pisałem w instrukcji do KP)
A to jeszcze nie koniec, jest jeszcze 40 punktów wolnych za które można ponieść cechy w stosunku 3pw za +1 do cechy.

W żadnym wypadku nie uważam, żeby to było mało. Jak już gdzieś pisałem, możesz zrobić postać która będzie przeciętna we wszystkim, albo specjalistę w jednej lub dwóch dziedzinach.

Wskazówka od MG:
Na umiejętności macie więcej punktów i są one tańsze licząc w punktach wolnych. Testuje się sumę cecha + umiejętność, więc podnosząc umiejętności podnosicie swoje szanse na sukces, jak i potencjalną jakość tego sukcesu.

Przykro mi ale to nie jest heroic fantasy, tu gramy ludźmi którzy nie są półbogami i nie mogą w pojedynkę wyciąć w pień armii. Jeśli w którymś miejscu coś podobnego zasugerowałem to bardzo przepraszam.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 25-04-2017 o 10:38.
Googolplex jest offline