Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2017, 12:19   #691
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hazard Zobacz post
@Trav gdzieś w głębi serca liczyłem, że w końcu dasz mafii wygrać Chyba tylko raz, w pierwszej mafii, wygrali :P

Co do tematyki następnej mafii: to początkowo miałem pewien kontrowersyjny plan z biblią, ale obawiam się, że shitstorm wybuchnąłby na całym forum. Ale jeszcze jest jeden pomysł z mitologią pradawną - Zeus, Hades, Loki, Thor, Amon (ten bóg egipski, nie moderator!), słowiański Czernobog, afrykański Anansi, jest tego bardzo dużo.
Można by też skupić się na konkretnej mitologii, np. helleńskiej lub słowiańskiej.
Też miałem ten pomysł i Nami też z tego co pamiętam, ale w praktyce jakoś ciężko mi było to rozpisać żeby spełniało moje wymogi i tak jakoś pomysł umarł... Jak będziecie chcieli mi pomóc to można kiedyś to rozpisać, chyba że Ci się chce to zrób samemu :P

Co do wygrania mafii to wahałem się fakt, ale stwierdziłem, że lepiej będzie jak na tą wygrana zasłużą, nie żeby miasto zasłużyło jakoś szczególnie... ale wierzę, że jeszcze kiedyś mafia pokaże na coś ją stać
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline