Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2017, 21:20   #41
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Mężczyzna znany szeryfowi Harlowi jako Theodore Lortie uśmiechnął się delikatnie.

- Cóż, tak się składa, że właściciel tego ciała faktycznie jest martwy…och! – przerwał, gdy magiczne płomienie z laski maga spętały go.

Wydawało się przy tym, iż osobnik ten wiedział doskonale o ich właściwościach, bo nawet się nie poruszył.

- Nijak nie wykazałem się agresją względem panów. To naprawdę nie jest potrzebne. – powiedział, patrząc z wyrzutem na Kastora.Jestem Leff, niegdyś demon, a od pół wieku chowaniec pana Heidina. Wiem, że to nieładnie tak brać bez pytania czyjeś ciało, jednakoż bez tego nie byłbym w stanie się z panami porozumieć. Poza tym pan Lortie, jak mniemam tak zwał się właściciel ciała, wtargnął na teren posesji Maga z zamiarem rabunku i zginął na skutek kontaktu z ochronnym zaklęciem zanim ja pozwoliłem sobie użyć tegoż ciała. Niestety, bez materialnej powłoki nie moglibyśmy rozmawiać, a podejrzewam, iż mają państwo ostatnio pewien problem… natury – persona w skórze Theodore’a przerwała, najwyraźniej szukając w myślach odpowiedniego słowa – Natury… potworności. – zakończył wypowiedź Leff.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline