Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2017, 23:19   #119
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Nie wiem czy już wspominałem, ale wychowałem się na twórczości Howarda. Natomiast opowiadania o Conanie były moim pierwszym kontaktem z tak zwanym heroic fantasy i do dziś to lubię i miło wspominam.

Osobiście bardzo chętnie będę uczestniczył w kolejnej przygodzie w tym świecie i w tej mechanice także oficjalnie zgłaszam chęć uczestnictwa w kontynuacji.
Jedna rzecz to znaczy mały uśmiech w stronę Mistrza Gry. Super by było (oczywiście jeśli będziemy kontynuować grę) jakbyśmy przed kolejną przygodą mogli gdzieś zamienić naszą zdobytą właśnie fortunę na dobra materialne w stylu lepszy ekwipunek czy też broń w szczególności. Mówię przynajmniej w imieniu mojego bohatera.

Pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy przygód.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline