Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2017, 20:27   #94
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Na Pięć Łask co tu się dzieje?!
Dobra nie chce wiedzieć...

Moi drodzy, nieco się przeliczyłem z oceną ile czasu zajmie mi zrobienie spisu mocy, rytuałów i manewrów. Dlatego też dałem w pierwszym poście link do niedokończonej listy, obecnie są spisane wszystkie moce demoniczne i rytuały dwóch zakonów Iustitii i Virtusa, bo wiem, że na tych wam zależało najbardziej. Jeśli więc chcecie możecie już zaglądać i podziwiać jak to wygląda w praktyce, ja tymczasem uzupełniam rytuały trzech zakonów.

Przepraszam za te opóźnienia, naprawę nie sądziłem, że aż tyle czasu mi to zajmie. Kajam się i korzę przed obliczem Iustitii.

E:
@Moni MG tak samo jak i wam zależy by się dobrze bawić, jeśli chciałby się na graczach znęcać, oszukiwać ich czy po prostu wymordować to może to zrobić na milion sposobów nie namyślając się dłużej niż pół sekundy.

A pierwszą zasadą RPGów jest:
Cytat:
Szanuj MG swego, mogłeś trafić na gorszego.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 26-04-2017 o 20:44. Powód: mała poprawa bo było niejasne
Googolplex jest offline