Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2017, 02:50   #274
KaDwakus
 
KaDwakus's Avatar
 
Reputacja: 1 KaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie coś
Okay, piszę to głównie dlatego, by dać wszystkim znać, że pomimo iż nasz MG chwilowo niedomaga z czasem, Shards of Glasgow żyje i nie należy nas odsyłać do archiwum. ^ ^ ^'

Skoro już jednak tu jestem, zapytam o rzecz, która ciekawi mnie już od jakiegoś czasu. Jak działa system przyznawania reputacji? Czy ktokolwiek ma jakiekolwiek pojęcie? Czasami dostaję niewielkie ilości reputacji, coś między 1 a 3 punkty. Raz dostałem 7. A ostatnio ktoś mi przywalił 62 punkty! What?! Kiedy ja daję komuś reputację, nie mogę wybrać ilości przyznanych punktów. Mogę tylko napisać krótki komentarz, usprawiedliwiający moją decyzję... Więc, jak to działa? Skąd ten masywny skok w mojej reputacji? Czy są jakieś... dunno, "progi" po przekroczeniu których posiadane punkty się pomnażają? A może bardziej doświadczeni użytkownicy otrzymują przywilej wybierania przyznanej wartości punktowej? A może punkty same skalują się wedle jakiegoś tajemniczego schematu? Jestem ciekaw, bo patrzę i nie rozumiem. ^ ^ ^'
 

Ostatnio edytowane przez KaDwakus : 27-04-2017 o 02:53.
KaDwakus jest offline