Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2017, 07:58   #158
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Jest post i... żegnamy Saoirse.

Do końca miałam nadzieję, że może jednak nikt nie da się nabrać na to moje podpuszczanie postaci, ale Seer zdecydowała się otworzyć drzwi i zapłaciła za to najwyższą cenę - mimo, że wcześniej miała sen ze zmiennokształtnym stworkiem, to jednak nie powiązała niektórych faktów. Trudno, tak to już jest niestety w horrorach

Jak widzicie, nieostrożność i złe decyzje bohaterów naprawdę mogą ich zabić, więc miejcie to na uwadze.

dru, dziękuję Ci bardzo za grę, Seer była wyrazistą postacią a Ty sympatycznym, terminowym graczem. Mam nadzieję, że nie masz żalu, ale sam wepchnąłeś swoją wróżkę w łapska potwora Oczywiście nic już nie piszesz na samej sesji. Raz jeszcze dzięki i mam nadzieję, że Ci się choć trochę podobało.

Co do pozostałych: Wasi bohaterowie, choć zszokowani i solidnie wystraszeni, muszą podjąć jakieś wiążące decyzje, co dalej. Działajcie, bez tego nie popchnę fabuły

Czas na odpis do poniedziałku, północy.
 
Tabasa jest offline