Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2017, 22:31   #12
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Cytat:
OK, to i ja się zgłoszę, zobaczę jak się sprawdzi mapa
Dzień dobry, zapraszam.

Cytat:
Napisał eSzopiklon Zobacz post
Tylko pytanie, gdzie są dostępne wydarzenia i żetony? I czy mapa będzie na bieżąco w komentarzach czy będzie aktualizowana ta na pierwszej stronie?
Zestawienia kryzysów, przywódców, wydarzeń i żetonów będą jak zwykle w folderze na dysku Google. Link nie zmieni się do końca gry. W folderze jest też mapa. Gracze, którzy będą chcieli ją edytować (marsze, mobilizacje, zdejmowanie żetonów rozkazów itd.), otrzymają taką możliwość, tyko muszę mieć Wasze adresy e-mail lub nazwy użytkownika Google.

Rysunek Google nie utrwala historii zmian (tak mi się zdaje), więc planuję robić print screeny z każdej bitwy, jak ostatnio. Jeśli zdarzy się komuś w przyszłości edytować mapę, to mam jedynie prośbę, aby nie rozstrzygać samodzielnie bitew (nawet jeśli walczącemu pozostała ostatnia karta Rodu) lub przed przemieszczeniem jednostek zrobić ładnego print screena, najlepiej z użyciem windowsowego narzędzia Snipping Tool.

Cytat:
Napisał eSzopiklon Zobacz post
A, i od razu mówię że nie wiem jak będzie z majówką, możliwe że będę bez internetu więc pewnie trochę opóźnię na początek
Regularna gra może się zacząć 4 maja, nie ma problemu, do tego czasu nie będę wymagał codziennych odpisów. Na majówce każdy ugra tyle, ile będzie mógł.

Rekrutacja zakończona. O ile nikt nie chce zrezygnować (niech zrobi to teraz...), to rozlosuję Rody i podam je w pierwszym wpisie rekrutacji. Proszę o info, czy kogoś nie będzie 29.04 o 12, mogę uruchomić grę wcześniej, aby każdy przed wyjazdem miał szansę zabrać głos. Jeśli są pytania, to możecie zadać je tutaj.

Proszę o niezamykanie tego wątku do 30 kwietnia.

EDIT:
Cytat:
Napisał Nortrom Zobacz post
Lojalnie uprzedzam, że w ten weekend mnie nie ma, więc jeśli pierwszy post pojawi się w sobotę lub niedzielę to nie dam rady odpisać
OK, w takim razie założę grę jutro.
 

Ostatnio edytowane przez Ril : 28-04-2017 o 18:56.
Ril jest offline