Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2017, 08:40   #88
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
@Zapatashura, aż się zdziwiłem, że wśród niekończących się peanów, ktoś zechciał podnieść rękę na Dukaja. Dla mnie "Lód" również był przeintelektualizowany. Fabuła, która wprowadza wiele terminologii, wcale nie musi być żmudna, co udowadnia recenzja @Alarona. Mówię o "Echopraksji". Czytałem "Ślepowidzenie", podchodziłem nawet dwukrotnie. Książki nie skończyłem, ale co do kontynuacji, wierzę na słowo. Lekturę przerwałem z powodu własnego lenistwa, nie chciało mi się we wszystko tak głęboko wgryzać. Ale pamiętam że sama historia była bardzo ciekawa, zaś Watts ma łeb jak sklep. Lubię światy, gdzie wszystko jest w jakimś stopniu mierzalne. Boję się tylko, że w związku z rosnącą popularnością autora, ktoś wpadnie na pomysł szeroko zakrojonej ekranizacji. Hollywood nie umie sprzedawać takich opowieści.
 
Caleb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem