Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2017, 15:47   #557
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Wcześniej do Kate
- Wiem o kim mówisz, wiesz z tego co zauważyłam to Nathanielowi chyba naprawdę zależy, choć obawiam się że to nie zmieni tego kim jest a jeszcze bardziej czegokolwiek co się za nim ciągnie...
Dziewczyny przez resztę drogi szły w milczeniu

Przy moście spotkały się z resztą
- Ok Kate ciesze sie że mogłam ci pomóc - pożegnała się zKate Nico
Nico przywitała się z Daltonem i Eliotem
- Tak wszystko w porządku, choć Kate chyba się nie podobało przemeblowanie i parking dla tego kloca w ogródku - Nico wskazała ma M113 - Jakiś pomysł skąd oni to mogli wytrzasnąć? - zapytała Kanadyjka.

- Nie mam zielonego pojęcia. Albo znaleźli gdzieś na Wyspie albo przywieźli ze sobą. W zimie nie mieli czegoś takiego. - Dalton też wydawał się być zdziwiony widokiem sprawnej i działającej pancerki. Wraków to tu czy tam, zwłaszcza tam, na Wyspie, to dało sie spotkać i ciężko było je nie zauważyć, zwłaszcza na przystani i wzdłuż drogi przez Wyspę. No ale to były wraki a temu do wraku jednak sporo brakowało.

- Jakieś pomysły co z tym fantem zrobimy jakby się okazało że przyjazna atmosfera jednak się nie utrzyma?


- Przeciwko takiemu klocowi z jednej strony i nadgorliwcom demokracji ludowej z drugiej? - szeryf spojrzał na swoją zastępczynię i na Hummera po drugiej stronie mostu. - To zwiewamy tak prędko jak się da i próbujemy to przeczekać w ukryciu. - starszawy facet o wciąż posiniaczonej i pociętej twarzy wzruszył obojętnie ramionami szacując liczebność i siłę ognia potencjalnych uczestników strzelaniny. Gdzie każda z nich na solo była pod tym względem o niebo mocniejsza niż trójka ludzi z odznakami na środku mostu. Od strony Runnerów na most zaczęła wchodzić olbrzymia sylwetka łysego dowódcy Pazurów.
-Trzeba przyznać że zaskakująco szybko się skumali… - W głosie Nico słychać było wyraźną dezaprobatę
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline