Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2017, 18:29   #118
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Już dawno nie pisałem do IBPI i dlatego poczułem potrzebę napisania rozbudowanego posta A jeszcze dawniej pisałem go w ten "filmowy" sposób z przeplataniem wątków kilku graczy. Mam nadzieję, że dobrze będzie się czytało

1. Pomiędzy dwiema grupami jest ściana. Natalie nie widzi pozostałych detektywów, a pozostali nie widzą jej. W poście jest rysunek poglądowy.
2. Natalie ma do podjęcia decyzję, czy wrócić do Oittaa - m. in. po te wszystkie rzeczy, które są zostawione w domku. W przeciwnym razie istnieje realna możliwość, że zostaną spalone. A są tam na przykład dokumenty, legitymacje i koperty z wprowadzenia itp.
Ewentualnie można postawić na własne bezpieczeństwo i ruszyć do Espoo.
Natalie może również zadzwonić do pozostałych detektywów, ale czy jest czas na to? Aatu i Arja nie bedą spierać się w nieskończoność i któreś z nich w końcu postawi na swoim.
3. Alice wie o prawdopodobnej śmierci matki Ismo. Co z tym zrobi?
4. Alice zaczyna przyjmować część mocy Ismo. Chłopak widać jest Paranormalium. Czy zamierza pomóc mu z Lotte? Jak tak, to teraz czy po zajęciu się sprawą Feleeny?
6. To raczej wątek poboczny, ale nie znaczy to, że trzeba go zignorować. Czy Sharif jakoś zareaguje na tłumaczenia staruszka?
7. Sharif i Alice spostrzegli, że Feleena zna prawdziwe nazwisko Lotte. Czy zapytają ją o to? Jakaś konfrontacja? Poczekają na lepszy moment? Wpierw postanowią naradzić się na osobności?

Kolejne punkty na razie nie przychodzą mi do głowy
Kolejka do końca przyszłego tygodnia, bo długi weekend majowy i część z Was pewnie zostanie porwana, ALE dobrze nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę.
 
Ombrose jest offline