Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2017, 23:59   #541
Uzuu
 
Uzuu's Avatar
 
Reputacja: 1 Uzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skałUzuu jest jak klejnot wśród skał
Byłem pewny że dawałem linki do tego jak wyglądają promy. Może zapomniałem.

Prom z Nadziei.
Właściwie to go nie ma. Jak ktoś się zacznie za nim rozglądać to go brak.

Prom z Argosa. Ten okręt pokona odległość pomiędzy ziemią a Argosem w około 30 minut. Oczywiście mówimy tu o maksymalnym przyśpieszeniu itd. Niezwykle szybka i zwrotna maszyna. Jest duża różnica w lataniu czymś takim w przestrzeni a tam gdzie większość paliwa zostaje zużyta na samo utzymanie sie w powietrzu.
To działko na szczycie jest tylko uzywanie defensywnie (flary itp.).

Prom transportowy.
Godzina na dotarcie na Argosa. Naprawdę niegramotny transportowiec.

Każda z tych jednostek ma zasięg kilka tysięcy kilometrów, bez problemu dolecicie do lądowiska Excalibura. Zużycie paliwa to nie jest wielki problem póki ale wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia więc częste loty zuzyją zapasy duzo szybciej niż tylko te niezbedne.

Szklarnia

Errata:
Marek słusznie zwrócił mi uwagę na zapasy Argosa jeśli chodzi o jedzenie. Założenie było że Argos ma zapasy na 6 miesiecy, co liczylo zalogę oraz "najemników". Przy waszej obecnej liczebności te zapasy zwyczajnie spadają do 130 dni bodajże. Potem żywność się kończy.
 
__________________
He who runs away
lives to fight another day
Uzuu jest offline