Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2017, 00:00   #643
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Erm...

Cytat:
A teraz to najważniejsze. Taktyka. Nie stosujemy jej. Mnie się nie chce marudzić reszcie, żeby się tak a tak ustawili, zrobili to a tamto. Nie widzę chęci we współgraczach do takiego kombinowania, jeżeli mam być szczera
Też nie chcę ciągle pomiatać resztą, bo walka raczej małą część z nas interesuje.
Ta... a jak ostatnio chciałam nas wszystkich ruszyć, to nie bo "ja to nie wiem co wy chcecie". Coś tam jednak pokminili niektórzy i walka z zombie była całkiem udana.

Kinku trzeba wyjść z inicjatywą aby coś się stało, a nie tylko czekać aż ktoś coś zaproponuje. Ja ci w myślach nie czytam.

Co zaś do tego co kto potrafi... no czary Rolanda masz wszystkie wypisane w jego deklaracjach A przynajmniej większość, bo nie przypatrywałam się. Bazyl siebie młotem oburącz dwa razy, i ma lepszy bull rush. Shade strzela, a Johanna zaczęła umieć robić klony. Wystarczy zapytać, lub poobserwować czego używali wcześniej :P

Walka już zakończona, więc można na następny raz przy walce pomyśleć. Tak przed, kilka pomysłów, ewentualnie rolę jaką chcemy odegrać i się jej utrzymać.
 
Asderuki jest offline