Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2017, 23:12   #178
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację

~A jedz tożto nie człowiek tylko jakieś dziwadło!~ - Odpowiedział Wuj Ragnar.
~Ja słyszałem, że podobnie jak Garou nigdy nie byli ludźmi, więc nie ma, co się przejmować Litanią~ - Dodał Angus.
~A ja uważam, że lepiej nawet nie próbuj dzieciaku, bo za blisko im do śmiertelnych i jeszcze się rozsmakujesz~ - Sprzeciwił się im Arnull, którego Bill najmocniej szanował, więc zdecydował się posłuchać jego opinii.

Nagle rozproszył go dzwonek telefonu czułe uszy wilkołaka wyłapały jęk Mika dodatkowo Ragnar był uszkodzony a policja w drodze...
~Właśnie, dlatego daruj sobie pościg za Rębajłami. To najemnicy, którzy prawdopodobnie próbują cię wciągnąć w pułapkę. Alfa rozkazał wam dowiedzieć się, co elfy planują zrobić chodziło im o wezwanie smoka nikt nie kazał ci walczyć, więc ubicie tego jednego musi ci wystarczyć zastanów się czy nie warto wziąć elfiego trupa, jako trofeum ~ - Doradzał Aleksander.

Bill warknął niezadowolony, ale wrócił do ludzkiej formy i sprawdził telefon widząc, kto dzwoni porządnie się wkurwił

- Na pewno nie będę wysługiwał się elfiej kurwie! Nie jest nawet członkinią koicji a gdyby nam wtedy pomogła to by nam Rozjemca nie umarł niech spierdala - Warknął pod nosem i podniósł Ragnara przepraszając go, że niepotrzebnie posłał go na pierwszą linie.

- Mike jesteś tam?! Wszystko ok ?! - Zawołał próbując zlokalizować rannego maga planował podejść do niego razem z motorem i załadować prawdopodobnie rannego kumpla na pojazd.

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-04-2017 o 23:19.
Brilchan jest offline