Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2017, 18:56   #437
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Z przykrością chciałbym oznajmić, że odpuszczam sobie grę w tej sesji. Nie sprawia mi to takiej przyjemności, jak było to na samym początku - co zresztą widać po tym, jak zwlekam z postami. Nie potrafię się przemóc, by coś naskrobać, a i zdarza mi się całkowicie zapomnieć, że w ogóle tutaj gram. Nie wiem, czemu tak jest - może po prostu miałem jakieś inne oczekiwania? Ciężko mi powiedzieć, bo kroffinowe mistrzowanie wcale mi nie przeszkadza, a i współgracze są niczego sobie.
Chciałem to już zrobić wcześniej, jak jeszcze grał z nami Baird i to głównie z jego powodu i jego stylu gry, przez który odnosiłem wrażenie, że lekceważy on sobie innych graczy i mistrza.

Chciałbym jednak podziękować MrKroffinowi, bo odwala kawał dobrej roboty. Zrobił świetne materiały, mechanika jest całkiem prosta (szczególnie, że chyba cała leży po jego stronie) i potrafi dobrze pisać. Dzięki.

Jednocześnie dziękuję też Goelowi, którego postać i odgrywanie zapadnie mi na długo w pamięci. Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś razem zagramy i w sumie szkoda mi, że Liri musi zostawić Jahleeda na pastwę turiańskiego towarzystwa.

Co do Liri, to zostawiam to w łapkach MG. Przyznam, że najbardziej pasowałoby, że po prostu postanowiła to rzucić w cholerę i odejść. Jednak ostateczna decyzja nie będzie już należeć do mnie.

Jeszcze raz dzięki i przepraszam, że tak was zostawiam, jednak nie chcę dłużej opóźniać kolejek, ani tym bardziej pisać na siłę. To nie o to chodzi przecież.
 
Pan Elf jest offline